İLETİŞİM

KOPedal

KOPedal | Online Oyun Yardımcınız

İletişim

Firma: OGATEK Bilişim Medikal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Adres: Davutpaşa Cad. TİM-2 İş Merkezi No:356 Zeytinburnu/İSTANBUL

Telefon: 0 212 674 64 64 - 0 555 103 02 64

Skype: kopedalonline

Hakkımızda

KOPedal, tamamen Türkiye'de tasarlanan ve yine Türkiye'de üretilen kaliteli ürünleriyle profesyonel oyuncuların en büyük yardımcısı olarak yoluna devam ediyor.

KOPedal üretici firma satış yerinde stok sıkıntısı yaşamadan ve diğer ürünlerimizi de görme imkanı bularak alışveriş yapabilirsiniz.

KOPedal üreticisine Metrobüs, otobüs veya tramvay ile kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Bu araçların Topkapı durağında inmelisiniz. Ülker püskevit fabrikasının yanı veya Avrupa Yakası PTT merkezinin hemen arkasındaki TİM-2 iş merkezindeyiz.

İş merkezinin zemin katındaki Brillo mağazasının sağındaki merdivenlerden üst kata çıkıp ilerlediğinizde KOPedal Üretici Firma'ya ulaşırsınız. Araç ile gelenler ücretsiz çatı otoparkını kullanabilirler.

OGATEK Bilişim

1999 yılında İstanbul'da kurulan, kendi markası olan OSA güç kaynaklarının tasarım ve üretimini yaparak iş hayatına başlayan OGATEK Bilişim; 2003'te Vitamin Bilgi İşlem markasıyla profesyonel teknik servis ve sabit disk veri kurtarma alanlarında kurumsal hizmet vermeye başlamıştır.

2007 yılında KOPedal markasıyla bilgisayar oyunu destek elektronikleri sektörüne öncülük etmiştir. Sahip olduğu patentleri ve güçlü Ar-Ge departmanı ile birlikte kendi oluşturduğu sektörde pazar payının neredeyse tamamına sahip olarak lider konumunu korumaktadır.

2013 yılında elektronik ve bilgisayar alanındaki tecrübesini kullanarak yazılım sektöründe faaliyet göstermeye başlamış ve iShareDisk disksiz bilgisayar sistemi yazılımının tek Türkiye distribütörlüğünü alarak sektörde kısa sürede önemli bir yer edinmiştir. 2016 yılında kurumsal firmalar ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği kendi tescilli markası DiskNet disksiz bilgisayar sistemi ile ulusal çaptaki müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Sunduğu hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetinin yanında iş kaybını asgariye indiren kesintisiz çalışma sürecini hedefleyen OGATEK Bilişim istikrarlı büyümesini devam ettirmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.